شرکت دلیجان با هدف تولید محصولاتی که راحتی, ایمنی و آسایش را برای کودکان و والدین آنها به ارمغان می‌آورند، در سال 1366 خورشیدی در تهران آغاز به کار نمود. در شرکت دلیجان فرصتهای شغلی متنوع و جایگاههای متفاوتی وجود دارد که بسته به تخصص و تجربه افراد از آنها به بهترین شکل ممکن استفاده خواهد شد.

دلیجان با بهره‌گیری از متخصّصان جوان ایرانی توانست کادر مهندسی پویا و با انگیزه‌ای را گرد هم آورده و در اوایل دهه‌ی هشتاد خورشیدی، همزمان با اخذ انواع استانداردهای جهانی به رقابت با تولیدکنندگان خارجی برخاسته و در مسیرِ نیل به سطح ایمنی و کیفیّت ایده‌آل، تمام موانع ورود به بازارهای بین المللی را از میان برداشته و به سهم خود یاریگر اعتلای نام ایران عزیزمان باشد.

شما هم می توانید با در نظر گرفتن تخصص و تجربه خود در رابطه با هریک از فرصتهای شغلی شرکت دلیجان فرم زیر را تکمیل نموده تا همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

نیروهای جوان، با استعداد و با انگیزه همواره در شرکت دلیجان فرصت ویژه ای برای رشد و ترقی جایگاه شغلی خود داشته اند لذا اگر علاقمند به همکاری با مجموعه بزرگ دلیجان هستید از طریق فرم زیر اطلاعات خود را برای ما ارسال فرمایید.